.

.

Тактички Половината Телефон Торба Случај за Xiaomi redmi 3s/забелешка 4/pro/премиер/3/2/note4/Elephone p9000/Umi лондон/Blackview bv6000 S/bv5000

Тактички Половината Телефон Торба Случај за Xiaomi redmi 3s/забелешка 4/pro/премиер/3/2/note4/Elephone p9000/Umi лондон/Blackview

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
Size About
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
SZLHRSD
дизајн:
Бизнис,Спортски
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
Тактички Molle торба Торбичка Појас Половината Пакети Торба
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Универзален Мобилен Телефон Случај Торба
Тип:
Случај

Стоката во категоријата