.

.

За микроскоп LED цевка светлина извор 22MM и беа 25,5 MM страна светлосен микроскоп LED цевка прилагодување светилка 32-милиметри спецификации

За микроскоп LED цевка светлина извор 22MM и беа 25,5 MM страна светлосен микроскоп LED цевка прилагодување светилка

DEN 1339.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Wattage:
3W
Употреба:
Индустриски
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
2354655
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
110-240V
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
00000
Бренд Име:
Sdhouseware
сертификација:
CCC

Стоката во категоријата