.

.

Бесплатен Превозот! Површината Монтирани LED Таванот Панел Светлина Круг Топло/Ладно Таванот Светилка За Foyer Кујна 9W 15W 25W 30W Dimmable

Бесплатен Превозот! Површината Монтирани LED Таванот Панел Светлина Круг Топло/Ладно Таванот Светилка За Foyer Кујна

DEN 240.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
9w, 15w, 25w, 30w
Примена:
Кујна
сертификација:
CE,RoHS
Напон:
90-260V
Бренд Име:
DOOYOR
Број На Модел На:
GLL-PB30W
Извор На Енергија:
AC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Е dimmable:
Yes
Моќ Толеранција:
1%
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Боја На Каросеријата:
Бела
Гаранција:
3Years
SMD Тип:
smd 2835
Тип На Објект:
Downlights
Употреба:
празник
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes

Стоката во категоријата