.

.

Гроздобер Дрво Pendant Светла Модерни Црни Алуминиумски LED Осветлување Тела Кујнски Остров Канцеларија, Хотел Антички Pendant Таванот Светилка

Гроздобер Дрво Pendant Светла Модерни Црни Алуминиумски LED Осветлување Тела Кујнски Остров Канцеларија, Хотел Антички

DEN 1055.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
УЛ,CE,FCC,EMC,LVD,CCC
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Е dimmable:
Yes
База Тип:
E27
Место:
Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална Соба
Тело Материјал:
Дрво,Алуминиум
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
UNICASA
Примена:
Трпезарија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
MLP0363
Техника:
обложено
Абажур Боја:
Црна
Осветлување Област:
5-10square метри
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
12 месеци гаранција
Број на извори на светлина:
1
Напон:
110~250V

Стоката во категоријата