.

.

Zakka, 200pcs/многу Симпатична Мажите маици Форма Дома Декорација Картички Labels Висат ознаки Знаци Ознаки Diy Бонбони Ознаки Бесплатен Превозот

Zakka, 200pcs/многу Симпатична Мажите маици Форма Дома Декорација Картички Labels Висат ознаки Знаци Ознаки Diy Бонбони

DEN 335.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
5 x 5 cm
празник:
Универзална,Дипломирањето,Назад На Училиште,Денот На Благодарноста,Забава,Роденден,За Нова Година
Број На Модел На:
Zakka33WS
Музика:
No
Стил:
Фестивали
Материјал:
350 грама на чиста целулоза одделение kraft (за два покер дебелина)
Големина:
5 x 5 cm (1.97'' x 1.97'')
Трговија на големо:
200 компјутери / многу; Мин цел = 1 многу
Пакет:
Opp Кеси или Картонска Кутија
Дупка Со Дијаметар Од:
4mm
Обликот:
Мажите Т-маица Форма
Употреба:
Читање Карти, Тагови, Налепници, итн.
Број На Модел На:
Zakka33WS
Тип:
Kraft Хартија Етикетата

Стоката во категоријата