.

.

Топла продажба 50pcs/многу Антички сребрен куче шепа dangle шарм виси шарм pendant хривнија diy накит додатоци шарм

Топла продажба 50pcs/многу Антички сребрен куче шепа dangle шарм виси шарм pendant хривнија diy накит додатоци шарм

DEN 204.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DC011
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ОБВИВКА НАКИТ
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Класичен
Тип:
dangle шарм
боја:
како слик
Материјал:
Легура

Стоката во категоријата