.

.

нова 6 инчен за УО SP6020 QUASAR HS1300 HS1353 таблета Екран на Допир капацитивни Digitizer панел стакло леќа со говорник дупка

нова 6 инчен за УО SP6020 QUASAR HS1300 HS1353 таблета Екран на Допир капацитивни Digitizer панел стакло леќа со говорник

DEN 720.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Бела, Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
CIMAGICTECH
Број На Модел На:
HS1300 hs1353
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Стоката во категоријата