.

.

10pcs/многу Нови Унгарија Банкноти 2000 Forint Злато Позлатен во 99.9% Златна Фолија Банкноти За Бизнис Подароци И Собирање

10pcs/многу Нови Унгарија Банкноти 2000 Forint Злато Позлатен во 99.9% Златна Фолија Банкноти За Бизнис Подароци И

DEN 213.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стил:
Античкиот Имитација
Тема:
Патриотизам
Материјал:
Злато Позлатен
Бренд Име:
FGHGF
is_customized:
Yes
време на испорака:
7days откако ќе се плати
Стил:
Унгарија
Употреба:
Сувенири, собирање
боја:
Злато

Стоката во категоријата