.

.

Зелена Органски Teething ѓердан со дрвени монистра, Доењето додаток, Медицинска сестра и мајка ми ѓердан NW1796

Зелена Органски Teething ѓердан со дрвени монистра, Доењето додаток, Медицинска сестра и мајка ми ѓердан NW1796

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
20mm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
70cm
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
NW1796
Бренд Име:
moonpie
Метали Тип:
капчиња монистра
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Метал

Стоката во категоријата