.

.

Врабец pendant ѓердан птица накит од стакло cabochon животинско приврзоци ѓердани антички бронза долг синџир на дрвото ѓердан накит

Врабец pendant ѓердан птица накит од стакло cabochon животинско приврзоци ѓердани антички бронза долг синџир на дрвото

DEN 71.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
25mm
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
18
Материјал:
Стакло
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Легура
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
боја:
Сребро,Бронза,Бакар и Црна
Пакет:
Газа перниче..
Стил:
стакло гем
Име:
фото стакло cabochon
подарок:
Подарок под $10
Објектот:
boho ѓердан
жешка:
mandala ѓердан

Стоката во категоријата