.

.

Бесплатен Превозот 3/4(19mm) 100yards/тркалаат Двојно Лице Сатен Лента За Пеперутка Лакови Подарок Завиткување Бесплатен Превозот

Бесплатен Превозот 3/4(19mm) 100yards/тркалаат Двојно Лице Сатен Лента За Пеперутка Лакови Подарок Завиткување Бесплатен

DEN 382.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Ширина:
3/4
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
19mm
Шема:
Полна Боја
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
196Colors

Стоката во категоријата