.

.

Нови водоотпорен IP67 RS-36M Рачни трепка VHF МОРСКИ TRANSCEIVER Лебди благајничките радија Buoyant двонасочна радио communicator

Нови водоотпорен IP67 RS-36M Рачни трепка VHF МОРСКИ TRANSCEIVER Лебди благајничките радија Buoyant двонасочна радио

DEN 3048.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Lechancelink
Димензии:
65X140X41mm
Разговор Опсег:
3km-5км
Is_Display:
Yes
Складирање Канал:
80
Тип:
Двонасочна Радио
Фреквентен Опсег:
156.000-161.450 MHz 156.000-163.425 MHz
Број На Модел На:
РС-36M
Воки Токи Тип:
Преносни
Максимален Домет:
5км-сса 10 километри
Материјал:
ABS

Стоката во категоријата