.

.

Жените Косата Клип Лист Кристал Faux Бисери Hairpin Булчински Боби Pin Накит

Жените Косата Клип Лист Кристал Faux Бисери Hairpin Булчински Боби Pin Накит

DEN 25.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Тип:
Косата Стапови
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
hairpin
Метали Тип:
Други

Стоката во категоријата