.

.

60Pcs/Set Носот Пирсинг Лажен Нос Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Индиски Стил Кристал Кристал Коска Студ Хируршки Тело Накит

60Pcs/Set Носот Пирсинг Лажен Нос Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Индиски Стил Кристал Кристал Коска Студ Хируршки

DEN 54.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
KUNIU
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BH002
is_customized:
No
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
9mm
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Материјал:
Метал
Бродови Од:
Кина
Is_Customized:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден

Стоката во категоријата