.

.

AC 220 V RF 2CH Безжичен Далечински Управувач 1* Приемник +3* Предавател тубуларна моторни гаражни врати проекција на екранот 3 копчето

AC 220 V RF 2CH Безжичен Далечински Управувач 1* Приемник +3* Предавател тубуларна моторни гаражни врати проекција

DEN 503.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ВЕК AOKE
Канал:
2
Број На Модел На:
220V- 2ch
Пакет:
No
Безжична Комуникација:
RF
Употреба:
Универзална
Фреквенција:
315mhz / 433mhz

Стоката во категоријата