.

.

нова Вредност 1:72 Русија BTR-80 возила со оклопни возила модел 35019 Труба Колекција модел Празник подароци

нова Вредност 1:72 Русија BTR-80 возила со оклопни возила модел 35019 Труба Колекција модел Празник подароци

DEN 648.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Карактеристики:
Diecast
Тип:
Резервоар
Предупредување:
Не се погодни за деца
Брод/Поморски Брод:
Други
Возраст Опсег:
Grownups
Број На Модел На:
BTR-80
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ТРУБАЧ
Скала:
1
Пластични Тип:
ABS
Карактеристики:
Модел, Мини

Стоката во категоријата