.

.

10PCs/многу Нови За 7 денвер TAQ-70242 TAQ - 70242 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот

10PCs/многу Нови За 7 денвер TAQ-70242 TAQ - 70242 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен

DEN 720.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Бела, Црна
Број На Модел На:
За денвер TAQ70242 TAQ - 70242
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue
фитинг:
денвер TAQ-70242 TAQ-70242 екран осетлив на допир

Стоката во категоријата