.

.

15Yards Везени Daisy Цвет Памук, Чипка Намали за Шиење Занаети Комбинација Лента Крпа Scrapbooking DIY Занает

15Yards Везени Daisy Цвет Памук, Чипка Намали за Шиење Занаети Комбинација Лента Крпа Scrapbooking DIY Занает

DEN 328.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
2.5cm
Број На Модел На:
YYN314
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
AIWUJIA
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Полиестер

Стоката во категоријата