.

.

Сребро Позлатен Фото Рамка Правоаголник Поставување Locket Приврзоци 17x12mm

Сребро Позлатен Фото Рамка Правоаголник Поставување Locket Приврзоци 17x12mm

DEN 864.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Имитација Родиум Позлатен, Антички Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс

Стоката во категоријата