.

.

Лимон Мини USB 5V Ултразвучно Овлажнител Магла Производител За Домашниот Автомобил

Лимон Мини USB 5V Ултразвучно Овлажнител Магла Производител За Домашниот Автомобил

DEN 229.44

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

сертификација:
CE,EMC,EMF,RoHS
Приклучок Тип:
AU
Функција:
Ултразвучно Стерилизирате
Контрола На Влажноста На Воздухот:
упатство
Метод На Работа:
Тастатура Тип
Тип:
Ултразвучно Овлажнител
Инсталација:
USB
Бренд Име:
HESSWAY
Бучава:
Времето на пазарот:
Август-15
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
No
Моќност Тип:
USB
Класификација:
Humidification
Примена:
Humidification Метод:
ултразвучно
Humidifying Капацитет:
30ml/h
Број На Модел На:
МИНИ-04
Капацитет:
Употреба:
Апарати за домаќинство
Обликот:
Цртан филм
Слаб Излез (литри / ден):
0.16
Времето Функција:
No
Магла Штекер Количина:
еден
Напон (V):
5V
Моќност (W):
2W

Стоката во категоријата