.

.

за Продажба Продажбата на теренот 5см дијаметар 3мм sequins рака-плетени капчиња рачно изработени предиво 550g црна Морнарица Сина 920-02-3

за Продажба Продажбата на теренот 5см дијаметар 3мм sequins рака-плетени капчиња рачно изработени предиво 550g црна

DEN 1055.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
920-предиво
Тип:
Полиестер Помеша Предиво
Предиво Count:
2s
Шема:
Обоена
Техника:
прстен откачи
Стил:
Рачно Плетење
сила:
добро
Равномерност:
добро
Употреба:
Рачно Плетење
Предиво Тип:
Чешлани
Пресврт:
38s
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Тип На Производ:
Помеша Предиво

Стоката во категоријата