.

.

Нови Кадифен Играчки Супер Намали Koala Мечка Кадифен Играчки Полнети Животни За Бебе Деца Роденденски Подарок

Нови Кадифен Играчки Супер Намали Koala Мечка Кадифен Играчки Полнети Животни За Бебе Деца Роденденски Подарок

DEN 672.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Предупредување:
no
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Број На Модел На:
---
Бренд Име:
Meoot
Возраст Опсег:
5-7 Години
Животни:
Зајакот
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Пол:
Девојки
Тема:
Животните
Форма:
Животните

Стоката во категоријата