.

.

10pcs РКА Женски Конектор Злато Позлатен РКА Женски Приклучок за Лемење Панел Монтажа на Шасија Звучник Приклучок за Антена Терминал Конвертор

10pcs РКА Женски Конектор Злато Позлатен РКА Женски Приклучок за Лемење Панел Монтажа на Шасија Звучник Приклучок

DEN 585.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
LRTC5092400
Бренд Име:
R
Име На Модел:
РКА Женски Панел Планината Конектор
РКА конектор:
РКА Женски Лемење Panel
Примена:
Аудио,Видео, Осветлување
статус:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет, во Парк
РКА Џек конектор:
РКА Штекер Panel
РКА Адаптер:
РКА Шасија

Стоката во категоријата