.

.

Далечински Управувач Switch DC 9V 24V 10A Реле Приемник & Предавателот LED Светилка Безжични RF Switch 315/433Mhz Учење Кодот

Далечински Управувач Switch DC 9V 24V 10A Реле Приемник & Предавателот LED Светилка Безжични RF Switch 315/433Mhz

DEN 309.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
DC9V, DC24V
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола

Стоката во категоријата