.

.

20 Компјутери Мешавина Боја Најлон Мали Вода-капка Јасно Трајни Бас Гитара Зема Plectra Plectrums 1.0 mm

20 Компјутери Мешавина Боја Најлон Мали Вода-капка Јасно Трајни Бас Гитара Зема Plectra Plectrums 1.0 mm

DEN 209.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
QHX
Тип:
Избере
Број На Модел На:
мали Вода-капка на Гитара зема
is_customized:
Yes
Тежина:
0.8 g/парчиња
боја:
микс боја
Изберете Дебелина:
Околу 1.0 mm
Изберете големина (W X H) :
Прибл.20mm X 23.5 mm

Стоката во категоријата