.

.

WTIANYA 55мм ТЕНОК Кружен Polarizer Поларизирана CPL Филтер за Nikon AF-СТР 18-55мм D3400 D5600 D5300 D3300 D5500 Sony 16-70/f4

WTIANYA 55мм ТЕНОК Кружен Polarizer Поларизирана CPL Филтер за Nikon AF-СТР 18-55мм D3400 D5600 D5300 D3300 D5500

DEN 288.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Калибар:
55мм
Пакет:
Yes
Тип:
Polarizer Филтер
Број На Модел На:
СЛИМ-CPL-55ММ
Бренд Име:
WTIANYA

Стоката во категоријата