.

.

220V AC 15x3000mm 225W Водоотпорен Флексибилни Силиконска Гума Грејач Греење Појас Unfreezer за Изведба на Електрични Жици

220V AC 15x3000mm 225W Водоотпорен Флексибилни Силиконска Гума Грејач Греење Појас Unfreezer за Изведба на Електрични

DEN 207.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата