.

.

Висока чистота графит плочи за индустрија

Висока чистота графит плочи за индустрија

DEN 4032.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

is_customized:
Yes
Тип:
Други
Број На Модел На:
BJ-
Име:
јаглерод графит плоча
Материјал:
Графит
Примена:
electrode плоча, синтерување, електронски
квалитет:
висока чистота
Снабдување Тип:
производител

Стоката во категоријата