.

.

Голема Продажба 10pcs Голема Minnow Риболов Намамат Тешко Пластични Swimbait Длабоко Нуркач Pesca Намамат Isca Вештачки Риболов Справи 15.5 cm 16.3 g

Голема Продажба 10pcs Голема Minnow Риболов Намамат Тешко Пластични Swimbait Длабоко Нуркач Pesca Намамат Isca Вештачки

DEN 375.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
MI052
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Должина:
15.5cm
Тежина:
16.3g
боја:
10 бои како слик
Кука големина:
2#Висока Јаглероден Челик Treble Кука
Материјал:
ABS Пластика
Qunatity:
10 Компјутери

Стоката во категоријата