.

.

VR ТРКИ - АЛУМИНИУМ МАПАТА СЕНЗОР ЗА ФОЛКСВАГЕН АУДИ 1.8 Т ПРИРАБНИЦА за ПОЛНЕЊЕ ГОЛФ GTI БУБА JETTA A4 ЦЕВКИ за ПОЛНЕЊЕ VR-AD03

VR ТРКИ - АЛУМИНИУМ МАПАТА СЕНЗОР ЗА ФОЛКСВАГЕН АУДИ 1.8 Т ПРИРАБНИЦА за ПОЛНЕЊЕ ГОЛФ GTI БУБА JETTA A4 ЦЕВКИ за ПОЛНЕЊЕ

DEN 72.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Година:
1
Име На Модел:
МАПАТА СЕНЗОР
Зафатнина:
1
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
1
Бренд Име:
LZNE
Тип На Објект:
Turbo
боја:
Сребро.
ПОВРШИНА:
ANODIZE
Место на Потекло:
Тајван
Точка име :
МАПАТА СЕНЗОР
is_customized:
yes

Стоката во категоријата