.

.

Бесплатен Превозот!Висок Квалитет royalblue и златна боја Материјал Убава Африкански Чипка Ткаенина Со Sequins за свадба фустани

Бесплатен Превозот!Висок Квалитет royalblue и златна боја Материјал Убава Африкански Чипка Ткаенина Со Sequins за

DEN 1872.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
115cm-130cm
Функција:
Еластична,Растворлив Во Вода,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Материјал:
Нето Платно
Ткаенина Тип:
Voile
Техника:
Плетени
Функција:
Ткаенини:
Густина:
52
Техника:
Ткаени
боја:
како Слика
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата