.

.

коза кашмир модата жените шарени шарени plaid scarfs shawl pashmina средината на дебели мали tassel 70x200cm

коза кашмир модата жените шарени шарени plaid scarfs shawl pashmina средината на дебели мали tassel 70x200cm

DEN 3168.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Марами
Материјал:
Cashmere
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Plaid
Број На Модел На:
C17S2
Стил:
Моден
Бренд Име:
Перка Dreey
Марами Тип:
Pashmina
Марами Должина:
>175cm
Одделот За Името:
Возрасни
Комбинација:
еден дел,не се вклучуваат било какви други додатоци

Стоката во категоријата