.

.

10 Јарди 5/8 Темно Виолетова Водител на Печатење Пати во Текот Еластична Златна Фолија НЕПРИЈАТЕЛ Еластични Влакна се Врзуваат Лента за DIY Headwear Косата Додаток

10 Јарди 5/8 Темно Виолетова Водител на Печатење Пати во Текот Еластична Златна Фолија НЕПРИЈАТЕЛ Еластични Влакна

DEN 95.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
5/8
Материјал:
Spandex / Најлон
Број На Модел На:
GS90
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
Водител на

Стоката во категоријата