.

.

Пролет Жените Дуксери & Суичери Секојдневен Долг Ракав Маскирани Sweatshirt Жените Дуксери Грб Pullover

Пролет Жените Дуксери & Суичери Секојдневен Долг Ракав Маскирани Sweatshirt Жените Дуксери Грб Pullover

DEN 217.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Јака:
Никој
Стил:
Повик
Бренд Име:
Jlong
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тежина:
xxx
Број На Модел На:
A12

Стоката во категоријата