.

.

Компатибилен Магнетни Ролери Канон LBP-3300 LBP-3360 LBP-3600 Печатач,Печатач Делови За Canon CRG-308 CRG308 CGR 308 Маг Ролери

Компатибилен Магнетни Ролери Канон LBP-3300 LBP-3360 LBP-3600 Печатач,Печатач Делови За Canon CRG-308 CRG308 CGR 308

DEN 648.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ДЕКЕМВРИ
Број На Модел На:
CRG-308
Тип:
Други
Печатач Делови:
Магнетни Ролери / Маг Ролери / Г-дин
Модел На Печатач:
За Canon LBP-3300 LBP-3360 LBP-3600 Печатач

Стоката во категоријата