.

.

Мотоцикл Додатоци CNC Количка&Продолжи Кочница Спојки Држела За MV Агуста F4 750S 1998-2004 1999 2000 2001 2002

Мотоцикл Додатоци CNC Количка&Продолжи Кочница Спојки Држела За MV Агуста F4 750S 1998-2004 1999 2000 2001 2002

DEN 878.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Висина:
3cm
Бренд Име:
ELFRhino
Име На Модел:
71114
Објектот Ширина:
2cm
Специјални Функции:
ПРОДОЛЖИ СВИТЛИВА
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
17cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
0.3kg
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата