.

.

freeshipping Универзална Нови Aerials Стил Автомобил Покрив Врвот Ајкула Перка Антена Декоративни Атарот Антенски Трим W/3M Лента автомобил Aerials црна

freeshipping Универзална Нови Aerials Стил Автомобил Покрив Врвот Ајкула Перка Антена Декоративни Атарот Антенски

DEN 165.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Објектот Дијаметар:
16cm
Објектот Должина:
16cm
Налепница Сместување:
Покривот
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Бренд Име:
Gremlins
Објектот Висина:
6.1cm
Име На Модел:
Универзална
Објектот Ширина:
6.1cm
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS

Стоката во категоријата