.

.

Класичен Стил Жолта Кристал Циркон 925 Фунта Сребрена Свадба Партија Моден Дизајн Романтична Прстен Големина 5 6 7 8 9 10 11 12 PR39

Класичен Стил Жолта Кристал Циркон 925 Фунта Сребрена Свадба Партија Моден Дизајн Романтична Прстен Големина 5 6 7

DEN 117.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Површината Ширина:
6mm
Повод:
Партија
Бренд Име:
Weinuo
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Срцето
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
PR39
Материјал:
Метал
Функција:
Повик За Потсетникот
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.

Стоката во категоријата