.

.

Бесплатен Превозот, се меша големина 100pcs/Многу, микс форма Црвена Боја, за да се шие на камења рамен грб Акрилик да се шие на rhinestones камења DIY

Бесплатен Превозот, се меша големина 100pcs/Многу, микс форма Црвена Боја, за да се шие на камења рамен грб Акрилик

DEN 119.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
FRZ01
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
42g
Бренд Име:
SOAPODE
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип на производ :
Rhinestones
Техника :
Шие-На
Rhinestones Тип :
Лабава Rhinestones
Стил :
Flatback
боја:
Црвена
Обликот:
микс форма
Пакет:
100pcs/многу
Употреба :
Торби За Облека, Чевли
Големина:
10-18mm

Стоката во категоријата