.

.

5 компјутери/многу, 4~24'C Бар Додаток Homebrew Нерѓосувачки Челик Вино Шише Термички Пиво Подготовка Бенд Термометар Ткаенината Стил

5 компјутери/многу, 4~24'C Бар Додаток Homebrew Нерѓосувачки Челик Вино Шише Термички Пиво Подготовка Бенд Термометар

DEN 334.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Бар Додатоци
Бренд Име:
ELECQUEEN
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Црвено вино термометар
Количина:
5
Бар Додатоци Тип:
Црвено вино термометар
статус:
во парк
Место на Потекло:
Кина
квалитет:
Висок квалитет
LEADTIME:
3 работни дена
Функција:
Термометар Ткаенината Стил
Тип:
нерѓосувачки челик термометар

Стоката во категоријата