.

.

Почетокот на есента тенок воздух слој анти навремено солидна композитни еластична ткаенина простор памук црно и бело мода ткаенини

Почетокот на есента тенок воздух слој анти навремено солидна композитни еластична ткаенина простор памук црно и бело

DEN 638.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Ширина:
165cm
Шема:
Обоена
Материјал:
Лен / Памук
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Стоката во категоријата