.

.

Класичен Стил Гранат 925 Фунта Сребрена Свадба Партија Моден Дизајн Романтична Прстен Големина 5 6 7 8 9 10 11 12 PR37

Класичен Стил Гранат 925 Фунта Сребрена Свадба Партија Моден Дизајн Романтична Прстен Големина 5 6 7 8 9 10 11 12

DEN 117.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
Weinuo
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
PR37
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
6mm
Функција:
Повик За Потсетникот
Метали Тип:
Сребро.

Стоката во категоријата