.

.

Skmei Соларна Енергија Енергија Мажи Спортски Дигитални Часовници Кварц Види Relogio Masculino Соларни Мажите Воена Види relojes hombre 2018

Skmei Соларна Енергија Енергија Мажи Спортски Дигитални Часовници Кварц Види Relogio Masculino Соларни Мажите Воена

DEN 467.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Повеќе Време Зона,Престане да се Види,да се Врати Светлината,Заврши Календарот,Шок Отпорни,Нуркачот,Хронограф,Предупредување,Постојана Календар,Авто Датум,Аларм,Сончевата
Бендот Должина:
26cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Dial Дијаметар:
47mm
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
Соларни види
Бренд Име:
SKMEI
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Гума
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Бендот Ширина:
22mm
Случај Материјал:
Пластични
Стил:
Моден спортски рачни часовници
Тип:
Шарм, Дигитални, Мода, Луксузни, Спорт, Други
Функција:
Не Се Наведени, Отпорен На Вода, Други
Моден:
Воена Види

Стоката во категоријата