.

.

Трговија на големо 50pcs Мода Антички Сребрен Глеѓ јин јанг риба Pendant Ѓердан И нараквици DIY Накит Додатоци C50

Трговија на големо 50pcs Мода Антички Сребрен Глеѓ јин јанг риба Pendant Ѓердан И нараквици DIY Накит Додатоци C50

DEN 311.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
WUYUJINGNIRUI
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Религиски
Број На Модел На:
c50
Материјал:
Цинк Легура

Стоката во категоријата