.

.

DHL Бесплатен Превозот 5pins Безжична DMX ПОЧИТУВАНИ-E anyDMX 2.4 Ghz Предавателот & Приемник

DHL Бесплатен Превозот 5pins Безжична DMX ПОЧИТУВАНИ-E anyDMX 2.4 Ghz Предавателот & Приемник

DEN 2992.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Бренд Име:
COLORNIE
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
LC-dmx-5pin
Комуникацијата на далечина:
500meters
Максимална Пренесува Моќ:
23dBm
Примачот Чувствителност:
-94dBm
Уверение:
CE,ROHS,FCC
ПРОЦЕСОРОТ:
32-Битна РАКА Core
Моќ Барања Моќ Влез:
5 VDC, ±5%
Температура на чување:
-65 ~ 150 °C
Гаранција:
3 Години
Работа фреквенција дел:
2.4 GHz ISM бенд, 126 канали фреквенција дел.
Сигнал порта:
5 пина машки приклучок (за испраќачот) & женски приклучок (за примачот

Стоката во категоријата