.

.

Уво влошки замена покритие за DENON АХ-D2000 АХ-D5000 АХ-D7000 АХ-D7200 Слушалки(Оригинал earmuffes/ слушалки перница)

Уво влошки замена покритие за DENON АХ-D2000 АХ-D5000 АХ-D7000 АХ-D7200 Слушалки(Оригинал earmuffes/ слушалки перница)

DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
кожа
Пакет:
Yes
Бренд Име:
V-MOTA
Број На Модел На:
За АХ-D7000
Тип На Објект:
Уво Влошки
Големина:
105
боја:
Црна
Тоа е оригиналната за АХ-D7000:
Yes

Стоката во категоријата