.

.

Кошница со Цвеќиња дијамант сликарство комплет 30x20cm плоштадот вежба дијамант кристал пејст сликарство unfinish соба декорација zx

Кошница со Цвеќиња дијамант сликарство комплет 30x20cm плоштадот вежба дијамант кристал пејст сликарство unfinish

DEN 162.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
20*30cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Zhui Ѕвезда
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
1-30
Големина:
30x20cm

Стоката во категоријата