.

.

waase E-Означени Задните Опашка Кочница Пак Сигнал Интегрирани Led Светло Чад За 2006-2015 ЈАМАХА FZ1 FZ-1 FZS1000 Fazer Гол RN16

waase E-Означени Задните Опашка Кочница Пак Сигнал Интегрирани Led Светло Чад За 2006-2015 ЈАМАХА FZ1 FZ-1 FZS1000

DEN 881.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
waase
Wattage:
12V
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
леќи во боја:
чад
Поставување на Возило:
Задните
Тип:
Интегрирани Led Taillight & Пак Сигнали
Напон:
12V
Модел:
За ЈАМАХА FZ1 FZ-1 FZS1000 Fazer Гол RN16
Години:
2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

Стоката во категоријата