.

.

Воена Војска Стил Црна 2 Куче Ознаки Синџир Mens Pendant Ѓердан Накит предмети 1FZG

Воена Војска Стил Црна 2 Куче Ознаки Синџир Mens Pendant Ѓердан Накит предмети 1FZG

DEN 40.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Мажи
Главниот Камен Боја:
Црна
Бренд Име:
BLUELANS
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
52 х 30 mm
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
2.4 mm x 26 inch (Approx)
Број На Модел На:
NO
Обликотшема:
Геометриски
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Стоката во категоријата