.

.

2 парчиња/многу висок квалитет зрак 230 движи главата dj осветлување , 230w sharpy 7r зрак движи главата светлина

2 парчиња/многу висок квалитет зрак 230 движи главата dj осветлување , 230w sharpy 7r зрак движи главата светлина

DEN 14400.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Приклучок Тип:
Никој

Стоката во категоријата